Kontakt

RFSL

E-post: info@goteborg.rfsl.se

Telefon: 031 788 25 10

Fax: 031 13 13 05

Besöks- och postadress
Stora Badhusgatan 6, våning 9
411 21 Göteborg

Faktureringsadress
RFSL Göteborg
Fack 3207
Box 226
751 04 Uppsala

Under kontorstid tar vi endast emot besök efter tidsbokning .

Öppet hus onsdagar 18-21 under terminerna (se även kalendariet)

Hitta till oss

Länk till karta

Sexualpolitik och styrelse

Camilla Schulz
Ordförande
031-788 25 15
camilla.schulz@goteborg.rfsl.se

Revisorer

revisorer@goteborg.rfsl.se

Valberedning

valberedningen@goteborg.rfsl.se

Kansli

Patrik Hinnerson
Kanslichef/CEO
031-788 25 11
patrik.hinnerson@goteborg.rfsl.se

Linda Palhamn
Hälsa, sex och hiv, projektledare
031-788 25 13
linda.palhamn@goteborg.rfsl.se

Linda Gustafsson
Råd, kris- och stödsamtal, kurator
031-788 25 12
linda.gustafsson@goteborg.rfsl.se

Newcomers & asylärenden
031-788 25 14
newcomers@goteborg.rfsl.se